یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » بیمارستان پیش ساخته » بیمارستان پیش ساخته

بیمارستان پیش ساخته

بیمارستان پیش ساخته انواع بیمارستان پیش ساخته گروه صنعتی ایران ویلا با کـاربـری استــقــرار در کلـیـه فـضــاهــای درون شـهـری و بــرون شهـری جـهـت درمــانـگاه هــای سیـار ، مــراکـز بـهـداشـتـی کـوچـک ، پـایـگـاهـ هـای واکـسینـاسیــون ، پـایـگـاه هـای انـتـقـال خــون و سایــر کـاربـری هـای پــزشکـی و درمــانی با هزینه نصب پایین آماده تحویل به شما عزیزان می باشد. این شرکت همچنین علاوه بر توزیع مدل های بیمارستان پیش ساخته توانایی تولید و پخش کانکس پزشکی یا کلینیک دندانپزشکی در مناطق روستایی و یا مانطق صعب العبور و کانکس امداد و نجات و کانکس هلال احمر و کانکس اورژانس صحرایی و سیار…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.55 ( 1 امتیازات)
0

بیمارستان پیش ساخته

انواع بیمارستان پیش ساخته گروه صنعتی ایران ویلا با کـاربـری استــقــرار در کلـیـه فـضــاهــای درون شـهـری و بــرون شهـری جـهـت درمــانـگاه هــای سیـار ، مــراکـز بـهـداشـتـی کـوچـک ، پـایـگـاهـ هـای واکـسینـاسیــون ، پـایـگـاه هـای انـتـقـال خــون و سایــر کـاربـری هـای پــزشکـی و درمــانی با هزینه نصب پایین آماده تحویل به شما عزیزان می باشد. این شرکت همچنین علاوه بر توزیع مدل های بیمارستان پیش ساخته توانایی تولید و پخش کانکس پزشکی یا کلینیک دندانپزشکی در مناطق روستایی و یا مانطق صعب العبور و کانکس امداد و نجات و کانکس هلال احمر و کانکس اورژانس صحرایی و سیار در مسیر های بین جاده ایکانکس و مطب دندان پزشکی سیار و همچنین کانکس درمانگاه به صورت ثابت و متحرک یا کانکس کلینیک های صحرایی و کانکس جهت پایگاه های انتقال خون و درمانگاه های پزشکی در روستاها و مسیر های بین جاده ای، را دارد.

از ویژگی های بیمارستان پیش ساخته گروه صنعتی ایران ویلا می توان به این موارد اشاره داشت:

سرعت بالا در نصب و بهره برداری – قابل انتقال جاده ای ، ریلی ، هوایی و دریایی – خود کفایی و تأمین نیازمندی های فنی و تأسیسات – انعطاف پذیری در چیدمان و توسعه بخش های پزشکی – توانمندی فعالیت در مناطق با آلودگی‌ های شیمیایی و بیولوژیک – امکان بهره ‌برداری در شرایط فیزیکی و آب و هوایی مختلف

مدل های مختلف درمانگاه و بیمارستان پیش ساخته گروه صنعتی ایران ویلا جهت اجرا در فضاهای بسیار بزرگ در محل های صعب العبور و مکان هایی که امکان تردد تریلی وجود ندارد و همچنین در مناطق مرتفع قابل نصب می باشد. در عین حال با توجه به مشکلات نصب بیمارستان پیش ساخته در بعضی مکان ها هزینه نصب این بیمارستان ها به مراتب پایین می باشد.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش ایران ویلا به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی ایران ویلا در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه ایران ویلا می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کاکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

 

 

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>