یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس آماده تحویل » فروش خانه زوج جوان – تمام بتنی

فروش خانه زوج جوان – تمام بتنی

فروش خانه زوج جوان – تمام بتنی خانه زوج جوان ، بهترین محصول جهت هدیه به زوج های جوان می باشد . خانه زوج جوان با محیط داخلی بسیار شیک و شخصی پذیر و محیط خارجی تمام بتنی و مستحکم ، می باشد . خانه زوج جوان قابلیت نصب در انواع مکان های مسکونی ، باز ، ویلایی و ... را دارا می باشد . ایران ویلا خانه زوج جوان را در کمتر از یک روز به زوج های جوان تحویل می دهد . شرایط فروش و تحویل این محصول به شرح ذیل…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 1.35 ( 3 امتیازات)
0
خانه زوج جوان

خانه زوج جوان

فروش خانه زوج جوان – تمام بتنی

خانه زوج جوان ، بهترین محصول جهت هدیه به زوج های جوان می باشد .

خانه زوج جوان با محیط داخلی بسیار شیک و شخصی پذیر و محیط خارجی تمام بتنی و مستحکم ، می باشد .

خانه زوج جوان قابلیت نصب در انواع مکان های مسکونی ، باز ، ویلایی و … را دارا می باشد . ایران ویلا خانه زوج جوان را در کمتر از یک روز به زوج های جوان تحویل می دهد .

شرایط فروش و تحویل این محصول به شرح ذیل می باشد :

خانه زوج جوان یکی از آخرین محصولات تمام بتنی تهران کانکس و دارای طرح و ابعاد مناسب برای اقامت زوج های جوان و خانواده های کم جمعیت می‌باشد. ابعاد کانکس تمام بتنی زوج جوان ۶ متر در ۳ متر به صورت دوبلکس می‌باشد. کانکس زوج جوان دارای تمامی امکانات رفاهی مورد نیاز می‌باشد و همچنین در صورت سفارش با تراس سرتاسری به خریدار ارائه می‌گردد. تمامی قسمتهای بدنه کانکس زوج جوان از بتن سبک مقاوم شده توسط شبکه فولادی ساخته شده است. کانکس تمام بتنی زوج جوان به صورت نیمه آماده (سفت کاری) و یا کلید تحویل موجود است.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش ایران ویلا به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی ایران ویلا در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه ایران ویلا می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کاکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>