دوشنبه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس آماده تحویل » فروش کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه

فروش کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه

فروش کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه از بهترین مواد مصرفی ، ایده ال جهت مصارف اداری و محیط های باز می باشد . محصول کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه از ایران ویلا از برترین مواد مصرفی مثل : فایبرسمنت ، الومینیوم و ... می باشد . در حال حاضر ایران ویلا پیشرو در زمینه طراحی کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه و پیاده سازی کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه مفتخر است این محصول را در کمتر از ۱ ساعت به مشتریان خود تحویل دهد . فروش کانکس سرویس…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
سرویس بهداشتی دو چشمه

سرویس بهداشتی دو چشمه

فروش کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه

کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه از بهترین مواد مصرفی ، ایده ال جهت مصارف اداری و محیط های باز می باشد . محصول کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه از ایران ویلا از برترین مواد مصرفی مثل : فایبرسمنت ، الومینیوم و … می باشد . در حال حاضر ایران ویلا پیشرو در زمینه طراحی کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه و پیاده سازی کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه مفتخر است این محصول را در کمتر از ۱ ساعت به مشتریان خود تحویل دهد .

فروش کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه به شرح ذیل می باشد :

تعداد محدودی کانکس سرویس بهداشتی ، دارای دو چشمه و محیط داخلی با تمتمی امکانات مجهز و دارای شیرآلات ، سیستم الکتریکی ، روشویی ، فن هواکش ، کف سرویس فایبر گلاس یکپارچه و پوشش کف نهایی از جنس سرامیک به صورت کامل و آماده برای تحویل یک ساعته به فروش می‌رسد. همچنین امکان نصب مخزن آب برای کلیه سرویس های بهداشتی به همراه سپتیک تانک و لوله کشی فاضلاب میسر است. قیمت کانکس سرویس بهداشتی به شرح ذیل است:

سرویس بهداشتی دو چشمه – کف فایبر گلاس – از ۳/۳۰۰/۰۰۰ تومان

سرویس بهداشتی دوچشمه – با کف سرامیک  – از ۳/۷۰۰/۰۰۰ تومان

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش اضافه بنا به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی ایران ویلا در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه ایران ویلا می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کاکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>