دوشنبه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس آماده تحویل » فروش کانکس ۲.۵*۶ آماده زرد رنگ

فروش کانکس ۲.۵*۶ آماده زرد رنگ

فروش کانکس ۲.۵*۶ آماده زرد رنگ کانکس ۲.۵*۶ آماده زرد رنگ ، از محصولات بارز ایران ویلا می باشد که به دلیل استفاده از متریال مناسب و عالی ، در بهترین رده کانکس ۲.۵*۶ آماده زرد رنگ قرار دارد . کانکس ۲.۵*۶ آماده زرد رنگ با محیط داخلی و محیط خارجی شخصی پذیر ، ایده آل جهت انتخاب مشتری جهت کاربرد های مختلف می باشد . در حال حاضر کانکس ۲.۵*۶ آماده زرد رنگ در کمتر از یک روز به سفارش مشتری محترم آماده می گردد . کانکس ۲.۵*۶ آماده زرد…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
کانکس ۲.۵*۶ آماده زرد رنگ

کانکس ۲.۵*۶ آماده زرد رنگ

فروش کانکس ۲.۵*۶ آماده زرد رنگ

کانکس ۲.۵*۶ آماده زرد رنگ ، از محصولات بارز ایران ویلا می باشد که به دلیل استفاده از متریال مناسب و عالی ، در بهترین رده کانکس ۲.۵*۶ آماده زرد رنگ قرار دارد .

کانکس ۲.۵*۶ آماده زرد رنگ با محیط داخلی و محیط خارجی شخصی پذیر ، ایده آل جهت انتخاب مشتری جهت کاربرد های مختلف می باشد . در حال حاضر کانکس ۲.۵*۶ آماده زرد رنگ در کمتر از یک روز به سفارش مشتری محترم آماده می گردد .

کانکس ۲.۵*۶ آماده زرد رنگ ایران ویلا به مشخصات ذیل با تحویل فوری به فروش می رسد :

به تعداد محدودی کانکس ۶*۲٫۵ با نمای عالی و در انواع تیپ سالنی ، سرویس دار ، دارای آبدارخانه ، و دارای امکانات کامل الکتریکی و مکانیکی به صورت آماده تحویل موجود می‌باشد. قیمت کانکس ۲٫۵*۶ به شرح ذیل می‌باشد:

۲٫۵*۶ ساده ، سالنی ، کارگری – از ۲/۹۲۵/۰۰۰ تومان

۲٫۵*۶ دارای آبدارخانه با کابینت  – از ۳/۷۲۵/۰۰۰ تومان

۲٫۵*۶ دارای سرویس بهداشتی – از ۴/۴۷۵/۰۰۰ تومان

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش ایران ویلا به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی ایران ویلا در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه ایران ویلا می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کاکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>