دوشنبه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس آماده تحویل » فروش کانکس ۲.۵*۶ آماده سفید رنگ

فروش کانکس ۲.۵*۶ آماده سفید رنگ

فروش کانکس ۲.۵*۶ آماده سفید رنگ کانکس ۲.۵*۶ آماده سفید رنگ ، یکی دیگر از محصولات ایران ویلا می باشد . کانکس ۲.۵*۶ آماده سفید رنگ با در نظر گرفتن بهترین متریال کاربردی در کانل ، کیفیت در طراحی و ساخت کانکس ۲.۵*۶ آماده سفید رنگ را به صورت بسیار ایده آلی ، بالا برده است . کانکس ۲.۵*۶ آماده سفید رنگ با قابلیت شخصی پذیری بسیار مناسب از نظر محیط داخلی و محیط بیرونی توانسته است نظر بسیاری از مشتریان محترم را به خود جلب کند . هم اکنون ایران…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
کانکس ۲.۵*۶ آماده سفید رنگ

کانکس ۲.۵*۶ آماده سفید رنگ

فروش کانکس ۲.۵*۶ آماده سفید رنگ

کانکس ۲.۵*۶ آماده سفید رنگ ، یکی دیگر از محصولات ایران ویلا می باشد . کانکس ۲.۵*۶ آماده سفید رنگ با در نظر گرفتن بهترین متریال کاربردی در کانل ، کیفیت در طراحی و ساخت کانکس ۲.۵*۶ آماده سفید رنگ را به صورت بسیار ایده آلی ، بالا برده است . کانکس ۲.۵*۶ آماده سفید رنگ با قابلیت شخصی پذیری بسیار مناسب از نظر محیط داخلی و محیط بیرونی توانسته است نظر بسیاری از مشتریان محترم را به خود جلب کند . هم اکنون ایران ویلا محصول ویژه خود را  کانکس ۲.۵*۶ آماده سفید رنگ با بهترین کیفیت به شما کمتر از یک روز به صورت فوری تحویل می دهد .

شرایط فروش کانکس ۲.۵*۶ آماده سفید رنگ به شرح ذیل می باشد :

تعدادی دستگاه کانکس ۲.۵*۶ آماده تحویل به رنگ سفید در تیپ سالنی ، سرویس دار ، دارای آبدارخانه ، و دارای امکانات کامل الکتریکی و مکانیکی به صورت آماده تحویل موجود می‌باشد. قیمت کانکس ۲٫۵*۶ به شرح ذیل می‌باشد:

۲٫۵*۶ ساده ، سالنی ، کارگری – از ۲/۹۲۵/۰۰۰ تومان

۲٫۵*۶ دارای آبدارخانه با کابینت  – از ۳/۷۲۵/۰۰۰ تومان

۲٫۵*۶ دارای سرویس بهداشتی – از ۴/۴۷۵/۰۰۰ تومان

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش ایران ویلا به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی ایران ویلا در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه ایران ویلا می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کاکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>