یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس ایستگاه دوچرخه » کانکس ایستگاه دوچرخه

کانکس ایستگاه دوچرخه

کانکس ایستگاه دوچرخه کانکس ایستگاه دوچرخه چه کاربردی دارد؟ همان طور که از نام این محصول مشخص است ، کانکس ایستگاه دوچرخه به کانکس هایی گفته می شود که بابت ایستگاه دوچرخه مورد استفاده قرار می گیرند . این نوع محصولات دارای گستردگی در طرح ، رنگ و . . . می باشند. در کانکس ایستگاه دوچرخه گروه صنعتی ایران ویلا اتاق مجزا برای دفتر در داخل سازه تعبیه خواهد شد طوری که مسئول مربوطه از داخل دفتر نظارت کامل به پارکینگ ایستگاه دوچرخه را داشته باشد و همچنین در کف کانکس ایستگاه دوچرخه این شرکت از ورق سیاه آجدار…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

کانکس ایستگاه دوچرخه

کانکس ایستگاه دوچرخه چه کاربردی دارد؟ همان طور که از نام این محصول مشخص است ، کانکس ایستگاه دوچرخه به کانکس هایی گفته می شود که بابت ایستگاه دوچرخه مورد استفاده قرار می گیرند . این نوع محصولات دارای گستردگی در طرح ، رنگ و . . . می باشند. در کانکس ایستگاه دوچرخه گروه صنعتی ایران ویلا اتاق مجزا برای دفتر در داخل سازه تعبیه خواهد شد طوری که مسئول مربوطه از داخل دفتر نظارت کامل به پارکینگ ایستگاه دوچرخه را داشته باشد و همچنین در کف کانکس ایستگاه دوچرخه این شرکت از ورق سیاه آجدار با ضخامت مناسب استفاده خواهد شد .ضمنا ابعاد کانکس ایستگاه دوچرخه گروه صنعتی ایران ویلا معمولا ۳*۸ با ارتفاع ۲.۶۰ می باشد که قابل تغییر می باشد.

گروه صنعتی ایران ویلا مفتخر است که یکی از شرکت های سازنده کانکس ایستگاه دوچرخه بوده و اولین استارت خود را با شهرداری تهران بزرگ با ارائه انواع کانکس ایستگاه دوچرخه آغاز خواهد کرد. این کانکس ها در ابعاد مختلف طبق در خواست مشتری تولید و ارائه می گردد.

گروه صنعتی ایران ویلا با سال ها سابقه درخشان در عرضه ساخت کانکس ایستگاه دوچرخه و دیگر محصولات نظیر کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی به صورت ثابت و یا چرخدار ( سیار ) و ساخت سازه های فلزی فعالیت داشته است. تمامی اطلاعات در سایت ما موجود می باشد و در قسمت گالری می توانید تمامی نمونه کارها را مشاهده فرمایید.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش ایران ویلا به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی ایران ویلا در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه ایران ویلا می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کاکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>