پنج شنبه , ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس مدیریتی » کانکس دفتری یا مدیریتی

کانکس دفتری یا مدیریتی

کانکس دفتری یا مدیریتی چرا همیشه از مصالح ساختمانی استفاده کنیم؟ به نظر شما بهتر نیست جهت دفاتر کارگاه یا دفاتر شرکت های اداری که درون شهر متمرکز نیستند از کانکس دفتری استفاده شود؟ انتظارات شما از کانکس دفتری چیست؟ کانکس اداری ابداع شد تا بسیاری از ادارات، سازمانها، شرکتهای دولتی و غیر دولتی با هزینه های خیلی کمتر نسبت به ساخت و ساز سنتی، از آنها استفاده کنند .کانکس اداری با نام های دیگری چون کانکس دفتری، کانکس مدیریتی و کانکس دو طبقه نیز شناخته شده است. شرکت ایران ویلا کانکس اداری در…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
کانکس دفتری

کانکس دفتری

کانکس دفتری یا مدیریتی

چرا همیشه از مصالح ساختمانی استفاده کنیم؟
به نظر شما بهتر نیست جهت دفاتر کارگاه یا دفاتر شرکت های اداری که درون شهر متمرکز نیستند از کانکس دفتری استفاده شود؟
انتظارات شما از کانکس دفتری چیست؟

کانکس اداری ابداع شد تا بسیاری از ادارات، سازمانها، شرکتهای دولتی و غیر دولتی با هزینه های خیلی کمتر نسبت به ساخت و ساز سنتی، از آنها استفاده کنند .کانکس اداری با نام های دیگری چون کانکس دفتری، کانکس مدیریتی و کانکس دو طبقه نیز شناخته شده است. شرکت ایران ویلا کانکس اداری در ابعاد مختلف یک طبقه ، دو طبقه و چند طبقه تولید می کند و به دوگونه کلی کانکس ثابت و کانکس پرتابل و متحرک یا چرخدار نیز ارائه می دهد. کانکس دفتری شرکت اسکان آسایش با قابلیت پارتیشن بندی بصورت اتاقهای مختلف فضای مناسب برای مدیران و کارمندان را فراهم می آورد و قابلیت نصب سرویسهای بهداشتی ، سیستم روشنایی ، سیستم شبکه و اینترنت ، امکانات سرمایشی و گرمایشی و سایر سیستم های خدماتی را در آنها ایجاد می نماید. شایان ذکر است که کلیه محصولات شرکت اسکان آسایش عایق ، ضد پوسیدگی و مقاوم در برابر زلزله و شرایط جوی محتلف می باشند و همچنین این شرکت برای جلب اعتماد و اطمینان بیشتر مشتریان گرامی اقدام به گارانتی کانکس و خدمات پس از فروش آنها می نماید.

شرکت کانکس و اتاق پیش ساخته ویلاساز با بهره گــیری از خلاقیت و توان اجرایی نیروهــای متخصص ایرانی تلاش می نماید نسبت به ارائه تکنولوژی های نوین و به روز صنعت کانکس ، اتاق پیش ساخته ، ویلای پیش ساخته ، کیوسک نگهبانی پیش ساخته و انواع سرویس بهداشتی و توالت صحرایی اقدام نماید.
این شرکت در زمینه تولید انواع کانکس مدیریتی آماده ارائه خدمات به عموم ایرانیان می باشد.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش ایران ویلا به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی ایران ویلا در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه ایران ویلا می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کاکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس دفتری یا مدیریتی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>