پنج شنبه , ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس دو قلو » کانکس دو قلو

کانکس دو قلو

کانکس دو قلو در فضاهای بزرگتر از ابعاد روتین کانکس ها، گاهی نیاز به ساخت کانکس دو قلو یا چند قلو می باشد, کانکس های چند قلو کانکس هایی هستند که به دلیل بزرگ بودن ابعاد در کارگاه ساخته می شوند و توسط تریلی یا کامیون حمل شده و به محل پروژه انقال داده می شوند , در آنجا متخصصین ما این کانکس ها را به هم مونتاژ کرده و فضای اداری پیش ساخته شکل میگیرد. ساختمان های دوقلو پیش ساخته ، همان کانکس های چند قلو هستند که به علت اینکه از…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
کانکس دو قلو

کانکس دو قلو

کانکس دو قلو

در فضاهای بزرگتر از ابعاد روتین کانکس ها، گاهی نیاز به ساخت کانکس دو قلو یا چند قلو می باشد, کانکس های چند قلو کانکس هایی هستند که به دلیل بزرگ بودن ابعاد در کارگاه ساخته می شوند و توسط تریلی یا کامیون حمل شده و به محل پروژه انقال داده می شوند , در آنجا متخصصین ما این کانکس ها را به هم مونتاژ کرده و فضای اداری پیش ساخته شکل میگیرد.

ساختمان های دوقلو پیش ساخته ، همان کانکس های چند قلو هستند که به علت اینکه از ابعاد روتین بزرگتر هستند، در کارگاه ساخته می شوند و پس از ساخت و برش در محل مونتاژ می شوند. به همین علت نام کانکس دوقلو یا چند قلو را به خود اختصاص می دهند.

ابعاد این نوع ساختمان ها معمولا بسیار بزرگ می باشد.

ساخت انواع ساختمان پیش ساخته پیچ و مهره ای در تهران و حومه به صورت یک قلو یا چند قلو…

گروه صنعتی ایران ویلا ارائه دهنده کانکس های مطوعاتی – انواع کانکس دو قلو – کانکس سرویس بهداشتی – کانکس فروشگاهی – کانکس نگهبان – کانکس اداری و…. می باشد.

مزیت این نوع کانکس به شرکت های دیگر در این است که شرکت ایران ویلا انواع کانکس چندقلو را به گونه ای مونتاژ کرده که کاملا در مقابل باران آب بندی شده و هیچ گونه فضایی برای عبور هوا بین درزها باقی نخواهد ماند.

جنس این نوع کانکس میتواند هم از نوع گالوانیزه با عایق پلی استایرن باشد و هم میتواند به صورت ساندویچ پانل اجرا شود.

کانکس های چندقلو یا دوقلو را میتوان جهت کاربری های گوناگونی مورد استفاده قرار داد که در ذیل به چند نمونه از آنها اشاره خواهیم کرد:

کانکس چندقلو با کاربری مسکونی ( میتوان در صورتی که ابعاد فضای مسکونی شما بزرگتر از حد استاندارد کانکس های قابل حمل می باشد از کانکس های چند قلو استفاده نموده و در محل طبقه نقشه و پلان مونتاژ گردند)

کانکس چندقلو با کاربری اداری, کارگاهی

کانکس چند قلو با کاربری خوابگاه مهندسی

کانکس چندقلو با کاربری مدرسه یا کلاس درس پیش ساخته

کانکس چندقلو با کاربری مخصوص جلسات و همایش ها و غیره

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش ایران ویلا به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی ایران ویلا در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه ایران ویلا می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کاکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>