یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس غرفه بازیافت » کانکس غرفه بازیافت

کانکس غرفه بازیافت

کانکس غرفه بازیافت گروه صنعتی ایران ویلا قادر به تولید انواع مختلف از مدل های کانکس غرفه بازیافت برای مصارف گوناگون اعم از آلاچیق و همچنین کانکس میوه فروشی – دکه مطبوعاتی و . . . که در اندازه های مختلف و شکل های هندسی سفارش داده می شوند ، می باشد. کانکس غرفه بازیافت گروه صنعتی ایران ویلا به ۲ صورت قابل اجرا می باشد : ۱ - داخل کارگاه به صورت آماده تولید می گردد و با جرثقیل به محل مورد نظر انتقال داده می شود. ۲ - در صورت صعب العبور بودن مسیر جا به جایی و…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

کانکس غرفه بازیافت

گروه صنعتی ایران ویلا قادر به تولید انواع مختلف از مدل های کانکس غرفه بازیافت برای مصارف گوناگون اعم از آلاچیق و همچنین کانکس میوه فروشی – دکه مطبوعاتی و . . . که در اندازه های مختلف و شکل های هندسی سفارش داده می شوند ، می باشد.

کانکس غرفه بازیافت گروه صنعتی ایران ویلا به ۲ صورت قابل اجرا می باشد :

۱ – داخل کارگاه به صورت آماده تولید می گردد و با جرثقیل به محل مورد نظر انتقال داده می شود.

۲ – در صورت صعب العبور بودن مسیر جا به جایی و یا شکل هندسی و . . . که نمی توان کانکس را جابه جا نمود ۲۰% از ساخت سازه را داخل کارگاه و ۸۰% مابقی در محل نصب صورت می گیرد ، در عین حال همچنان می توان کانکس غرفه بازیافت این شرکت را از هم باز و به محل دیگر یا جهت فروش انتقال داد.

کانکس غرفه بازیافت همانند باقی تولیدات کانکس شرکت ویلاساز دارای استانداردهای کمی و کیفی لازم جهت یک تولید تراز اول می باشد.

گروه صنعتی ایران ویلا با سال ها سابقه درخشان در عرضه ساخت کانکس غرفه بازیافت و دیگر محصولات نظیر کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی به صورت ثابت و یا چرخدار ( سیار ) و ساخت سازه های فلزی فعالیت داشته است . تمامی اطلاعات در سایت ما موجود می باشد و در قسمت گالری می توانید تمامی نمونه کارها را مشاهده فرمایید.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش ایران ویلا به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی ایران ویلا در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه ایران ویلا می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کاکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

 

 

 

 

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>