پنج شنبه , ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس مدرسه » کانکس مدرسه

کانکس مدرسه

کانکس مدرسه گروه صنعتی ایران ویلا افتخاردارد با بهره گیری از دانش علمی روز و نیروی فنی با تجربه درامر طراحی و ساخت انواع کانکس مدرسه ، کاروان ، ساختمان های پیش ساخته سبک ، کانکس های نگهبانی و سرایداری مقاوم در برابر زلزله با کاربری های گوناگون با کیفیت مطلوب در عرصه صنعت و عمران کشور فعالیت نماید. کانکس مدرسه در انواع مختلف توسط گروه صنعتی ایران ویلا تولید و عرضه خواهند شد که برخی از تولیدات این شرکت در مدل کانکس مدرسه عبارتند از : ساخت انواع مدارس پیش ساخته ساخت کانکس مدرسه در روستاها و شهرستان ها…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

کانکس مدرسه

گروه صنعتی ایران ویلا افتخاردارد با بهره گیری از دانش علمی روز و نیروی فنی با تجربه درامر طراحی و ساخت انواع کانکس مدرسه ، کاروان ، ساختمان های پیش ساخته سبک ، کانکس های نگهبانی و سرایداری مقاوم در برابر زلزله با کاربری های گوناگون با کیفیت مطلوب در عرصه صنعت و عمران کشور فعالیت نماید.
کانکس مدرسه در انواع مختلف توسط گروه صنعتی ایران ویلا تولید و عرضه خواهند شد که برخی از تولیدات این شرکت در مدل کانکس مدرسه عبارتند از :

ساخت انواع مدارس پیش ساخته
ساخت کانکس مدرسه در روستاها و شهرستان ها و مناطق محروم
ساخت کانکس برای دانشگاه
ساخت کانکس بوفه
ساخت مدرسه سریع در تمامی ابعاد
مدارس پیش ساخته مقاوم در برابر زلزله و بادو باران و انواع آب و هوا

در صورت درخواست مشتری برای پوشش داخلی کانکس مدرسه گروه صنعتی ایران ویلا ، امکان استفاده از دیوارپوش PVC یا MDF طرح چوب یا رنگی روکش دار ( کارخانه های معتبر ایرانی ) در سقف و بدنه که قابل شستشو بوده و با داشتن مغزی شبکه ای خود به نوبه خود مراحل عایق بودن را تکمیل تر می کند، وجود خواهد داشت.

از مشخصات سیستم روشنایی کانکس مدرسه می توان به نصب مهتابی های کم مصرف استاندارد ( طرح مازی نور ) درجه یک در سقف داخلی و نصب چراغ تونلی با لامپ کم مصرف در بالای درب ورودی و نصب کلیـد و پـریـز و تلفن بصورت ارت دار استاندارد و تعبیه پریز کولرMK و جعبه تقسیم سوکت خور ارت دار بالای درب ورودی و تعبیه کلید مینیاتوری، اشاره کرد.

کلیه کانکس ها با توجه به نوع طراحی و مواد مصرفی ضد رطوبت ، ضد زلزله و مقاوم در برابر گرما و سرما می باشند.
قیمت کانکس شما را نوع کاربری – شرایط اقلیمی وسلیقه ی شما و اجناس مصرفی تعیین می کند.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش ایران ویلا به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی ایران ویلا در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه ایران ویلا می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کاکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>