دوشنبه , ۷ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس آماده تحویل » کانکس مسکونی

کانکس مسکونی

کانکس مسکونی کانکس مسکونی ، از برترین تولیدان ایران ویلا در راستای سکونت هر چه بهتر شهروندان در عرصه محصولات پیش ساخته می باشد  . ایران ویلا با در خدمت گرفتن چند دهه سابقه پر رنگ در راستای طراحی و تولید انواع کانکس ویلایی و کانکس مسکونی ، توانست بهترین محصولات پیش ساخته از نوع کانکس ویلایی و کانکس مسکونی را روانه بازارهای تجاری و مشتریان عزیز کند ، در حال حاضر کانکس مسکونی و کاکس ویلایی قابلیت شخصی پذیری محیط داخلی و بیرونی بسیار ایده آلی را طبق نظر مشتری و کارفرما می…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 3 ( 2 امتیازات)
0
کانکس مسکونی

کانکس مسکونی

کانکس مسکونی

کانکس مسکونی ، از برترین تولیدان ایران ویلا در راستای سکونت هر چه بهتر شهروندان در عرصه محصولات پیش ساخته می باشد  . ایران ویلا با در خدمت گرفتن چند دهه سابقه پر رنگ در راستای طراحی و تولید انواع کانکس ویلایی و کانکس مسکونی ، توانست بهترین محصولات پیش ساخته از نوع کانکس ویلایی و کانکس مسکونی را روانه بازارهای تجاری و مشتریان عزیز کند ، در حال حاضر کانکس مسکونی و کاکس ویلایی قابلیت شخصی پذیری محیط داخلی و بیرونی بسیار ایده آلی را طبق نظر مشتری و کارفرما می باشد . کانکس مسکونی و کانکس ویلایی با بهره گیری از بهترین متریال و استراکچر و مواد مصرفی مانند کامپوزیت ، آلومینیوم ، MDF و …. بهترین کیفیت ممکن را به خدمت مشتری در می اود .

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش اضافه بنا به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی ایران ویلا در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه ایران ویلا می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کاکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>