یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس چرخدار » کانکس چرخدار

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار کانکس متحرک و یا کانکس پرتابل همان کانکس چرخدار می باشد. کانکس چرخدار را می توان به سهولت در پروژه ها و جاده ها جابجا کرد. کانکس چرخدار کانکسی است که با داشتن محور و لاستیک و مالبند جهت حمل در مسیرهای کوتاه طراحی شده است. این نوع کانکس ، حتماً باید جوشکاری دقیق و محکمی داشته باشد که با توجه به کاربری خاص آن مشکلی برای سازه و محور زیر آن پیش نیاید. کانکس متحرک یا پرتابل شامل چهارچرخ پیکانی یا لندروری با شاسی و مالبند و اکسل گردون جهت تردد…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
کانکس چرخدار

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار

کانکس متحرک و یا کانکس پرتابل همان کانکس چرخدار می باشد. کانکس چرخدار را می توان به سهولت در پروژه ها و جاده ها جابجا کرد.

کانکس چرخدار کانکسی است که با داشتن محور و لاستیک و مالبند جهت حمل در مسیرهای کوتاه طراحی شده است. این نوع کانکس ، حتماً باید جوشکاری دقیق و محکمی داشته باشد که با توجه به کاربری خاص آن مشکلی برای سازه و محور زیر آن پیش نیاید.

کانکس متحرک یا پرتابل شامل چهارچرخ پیکانی یا لندروری با شاسی و مالبند و اکسل گردون جهت تردد در سایت یا جاده می باشد.

کانکس متحرک یا پرتابل قابل حمل بدون نیاز به تریلر سرعت در تحویل ، ضد زلزله و عدم نیاز به فوندانسیون می باشد.

استفاده از مواد مصرفی با کیفیت بالادر ابعاد مختلف طبق سفارش مشتری قابل اجرا می باشد.

کانکس متحرک یا کاروان با قابلیت جابجایی توسط یک کشنده امکان استقرار در فضاها و مکان های گوناگون و انواع شرایط محیطی سخت به خصـوص پروژه های تحقیقاتی و عمرانی در محدوده عملیاتی وسیع مانند نقشه برداری ، راهسازی را دارا بوده و در موارد توریستی و گردشگری نیز استفاده دو چندان دارد.

شاسی کانکس متحرک : تیرآهن استاندارد با نمره متناسب با ابعـاد کانکس و پوشش کامل ضد زنگ یا اپوکسی

اسکلت کانکس متحرک : پروفیل با ضخامت و اندازه متناسب با ابعاد کانکس و پوشش کامل ضد زنگ یا اپوکسی و ساختار بندی جهت استحکام بیشتر

کانکس چرخداربه صورتی طراحی میشود که قابلیت سریع حمل و نقل را داشته و کاربرد آن در مواردی است که کانکس یا همان کاراوان در فواصل زمانی کوتاه باید جابجا شود.

گروه صنعتی ایران ویلا با بهترین قیمت از انواع کانکس چرخدار در خدمت شماست.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش ایران ویلا به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی ایران ویلا در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه ایران ویلا می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کاکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس چرخدار

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>